OASIS keramické umyvadlo volně stojící 40x89x52cm, police do prostoru, bílá/dub cardamom
OASIS keramické umyvadlo volně stojící 40x89x52cm, police do prostoru, bílá/dub cardamom
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AS628-K2776 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | OASIS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 52x90,7x40 cm |
| Šířka | 520 mm |
| Výška | 907 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Na postavení |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 19.1600 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913136269 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč
SOLARIS podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, černá mat WD008B
expedice do 7 dnů4 463 Kč
Při platbě předem pouze 4 152 Kč
LATUS umyvadlová baterie do podlahy, černá mat 1102-75B
na objednávku26 565 Kč
Při platbě předem pouze 24 712 Kč
ULTRAMIX umyvadlová baterie do podlahy, černá mat UT016B
na objednávku30 332 Kč
Při platbě předem pouze 28 482 Kč


