OASIS keramické umyvadlo volně stojící 40x89x48cm, police ke stěně, bílá/beton infinity
OASIS keramické umyvadlo volně stojící 40x89x48cm, police ke stěně, bílá/beton infinity
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AS548-42238 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | OASIS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x90,7x48 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 907 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Na postavení |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 18.8670 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913136139 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč
LATUS umyvadlová baterie do podlahy, černá mat 1102-75B
na objednávku26 565 Kč
Při platbě předem pouze 24 712 Kč
ULTRAMIX umyvadlová baterie do podlahy, černá mat UT016B
na objednávku30 332 Kč
Při platbě předem pouze 28 482 Kč


