OASIS keramické umyvadlo volně stojící ø 40x89cm, bílá mat
OASIS keramické umyvadlo volně stojící ø 40x89cm, bílá mat
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AS408-31 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | OASIS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x89,5 cm |
| Průměr | 400 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 895 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Na postavení |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 15.1500 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913135972 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
SOLARIS podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, chrom WD008
expedice do 7 dnů3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč
LATUS umyvadlová baterie do podlahy, chrom 1102-75
na objednávku18 911 Kč
Při platbě předem pouze 17 592 Kč
ULTRAMIX umyvadlová baterie do podlahy, chrom UT016
na objednávku23 608 Kč
Při platbě předem pouze 22 168 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm, černý vzor, černá - 894-080-101-70-77
expedice do 10 dnů3 607 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm, mráz, zlatá - 894-080-101-50-30
expedice do 10 dnů3 867 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm mrazivá, černá - 894-080-101-70-30
expedice do 10 dnů3 607 Kč


