OASIS keramické umyvadlo volně stojící ø 40x89cm, bílá/beton infinity
OASIS keramické umyvadlo volně stojící ø 40x89cm, bílá/beton infinity
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AS408-42238 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | OASIS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x89,5 cm |
| Průměr | 400 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 895 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Na postavení |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 15.1500 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913135965 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
LATUS umyvadlová baterie do podlahy, černá mat 1102-75B
na objednávku26 565 Kč
Při platbě předem pouze 24 712 Kč
ULTRAMIX umyvadlová baterie do podlahy, černá mat UT016B
na objednávku30 332 Kč
Při platbě předem pouze 28 482 Kč
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
SOLARIS podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, černá mat WD008B
expedice do 7 dnů4 463 Kč
Při platbě předem pouze 4 152 Kč


