NUBES WC mísa stojící, Swirlflush, 35x52cm, spodní/zadní odpad, černá dual-mat
NUBES WC mísa stojící, Swirlflush, 35x52cm, spodní/zadní odpad, černá dual-mat
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-961026 |
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 35x41x52 cm |
| Šířka | 350 mm |
| Výška | 410 mm |
| Hloubka | 520 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | SwirlFlush |
| Objem splachovací vody | 3 l / 4,5 l |
| Tvar | Hranaté |
| Ostatní | Odpad spodní, Odpad zadní, Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Kotvící sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| EAN | 8052015165672 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 26.6500 kg |
| Balení | 1 ks |
Příslušenství
5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
TEMPOR samouzavírací podomítkový WC ventil, chrom 56707
expedice do 7 dnů2 807 Kč
Při platbě předem pouze 2 648 Kč
NUBES WC sedátko, Soft Close, černá mat/chrom MS96C26
na objednávku5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč

