NUBES keramické umývátko 36x28cm, černá mat
NUBES keramické umývátko 36x28cm, černá mat
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9638126 |
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 36x14x28 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 280 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| EAN | 8057729352004 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 6.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
Doporučujeme přikoupit
417 Kč
Při platbě předem pouze 388 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Sprchový kout Mexen Lunar L Duo s pravým pantem 120 x 90 cm, průhledný, kartáčovaná měď - 834L-120P-090L-65-00
expedice do 10 dnů16 445 Kč
Sprchový kout Mexen Lunar L Duo s pravým pantem 90 x 80 cm, průhledný, kartáčovaná měď - 834L-090P-080L-65-00
expedice do 10 dnů15 444 Kč
Mexen Rox-3S L třístěnný posuvný sprchový kout 145 x 100 cm, průhledný, růžové zlato - 8C2L-145-100-60-00-3S
expedice do 10 dnů17 303 Kč
Sprchový kout Mexen Lunar L Duo s pravým pantem 80 x 75 cm, průhledný, stříbrná metalíza - 834L-080P-075L-95-00
expedice do 10 dnů14 157 Kč

