NUBES keramické umyvadlo na desku 80x40cm, bílá mat 904009
NUBES keramické umyvadlo na desku 80x40cm, bílá mat 904009
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-904009 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x14x40 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 23.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729350895 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Mohlo by Vás zajímat
14 439 Kč
Při platbě předem pouze 13 432 Kč
15 299 Kč
Při platbě předem pouze 14 232 Kč
18 567 Kč
Při platbě předem pouze 17 272 Kč
14 439 Kč
Při platbě předem pouze 13 432 Kč

