NUBES keramické umyvadlo na desku 40x35cm, creta mat 978508
NUBES keramické umyvadlo na desku 40x35cm, creta mat 978508
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-978508 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x16x35 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 7.8500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590019948 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | hnědá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, creta mat PVC08
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ALCA APZ5-SHADE+AEZ120-750 Spa - Odtokový systém pro zabudování do stěny, kryt nerez-mat
na objednávku13 120 Kč
KROKUS nerezový podlahový žlab s roštem, ke stěně, L-860, DN50 2715-90
expedice do 7 dnů3 211 Kč
Při platbě předem pouze 3 036 Kč

