NUBES keramické umyvadlo na desku 40x35cm, cenere mat 978517
NUBES keramické umyvadlo na desku 40x35cm, cenere mat 978517
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-978517 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x16x35 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 7.8500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590019979 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | šedá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, cenere mat PVC17
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
11 945 Kč
Při platbě předem pouze 11 112 Kč
SAND/NUBES keramické umyvadlo na desku 38x38cm, bílá ExtraGlaze 903811
expedice do 7 dnů7 301 Kč
Při platbě předem pouze 6 792 Kč
11 945 Kč
Při platbě předem pouze 11 112 Kč
12 719 Kč
Při platbě předem pouze 11 832 Kč

