NUBES keramické umyvadlo 80x50cm, bílá mat
NUBES keramické umyvadlo 80x50cm, bílá mat
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9622109 |
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 80x19x50 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| EAN | 8052015164842 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 27.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
Doporučujeme přikoupit
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
20 115 Kč
Při platbě předem pouze 18 712 Kč
NUBES čelní držák ručníků 80cm, černá PANB80N
na objednávku4 119 Kč
Při platbě předem pouze 3 832 Kč
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Sprchový kout Mexen Lunar Duo s pravými panty 95 x 90 cm, průhledný, růžové zlato - 834-095P-090L-60-00
expedice do 10 dnů15 587 Kč
Mexen Rox-3S L třístěnný posuvný sprchový kout 145 x 100 cm, průhledný, zlatý - 8C2L-145-100-50-00-3S
expedice do 10 dnů17 232 Kč
30 454 Kč
Při platbě předem pouze 28 662 Kč
Mexen Rox-3S L třístěnný posuvný sprchový kout 130 x 90 cm, průhledný, stříbrná metalíza - 8C2L-130-090-95-00-3S
expedice do 10 dnů16 302 Kč

