NUBES keramické umyvadlo 70x40cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 9687311
NUBES keramické umyvadlo 70x40cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 9687311
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9687311 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 70x19x40 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 18.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018811 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Kovová krytka přepadu umyvadla, 30 mm, černá mat AR911
expedice do 7 dnů91 Kč
Při platbě předem pouze 85 Kč
NUBES čelní držák ručníků 70cm, černá PANB70N
na objednávku3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat
16 065 Kč
Při platbě předem pouze 15 120 Kč
Posuvné sprchové dveře Mexen Velar L 100 cm, průhledné, stříbrná - 871-100-003-01-95
expedice do 10 dnů8 080 Kč
CERANO - Sprchové posuvné dveře Lantono - levá - 8 mm - Soft-Close - černá matná, mléčné sklo - 150x195 cm
expedice do 7 dnů10 290 Kč
Sprchové dveře Mexen Mist-H L s levými panty 120 cm, průhledné, kartáčovaná měď - 8A5L-120-001-65-00-L
expedice do 10 dnů8 652 Kč

