NUBES keramické umyvadlo 60x50cm, broušená spodní hrana, 3 otvory bílá ExtraGlaze 96319311
NUBES keramické umyvadlo 60x50cm, broušená spodní hrana, 3 otvory bílá ExtraGlaze 96319311
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-96319311 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x19x50 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze, Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 20.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018774 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Kovová krytka přepadu umyvadla, 30 mm, černá mat AR911
expedice do 7 dnů91 Kč
Při platbě předem pouze 85 Kč
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Mohlo by Vás zajímat
12 461 Kč
Při platbě předem pouze 11 592 Kč
12 031 Kč
Při platbě předem pouze 11 192 Kč
9 881 Kč
Při platbě předem pouze 9 192 Kč
PURA keramické umyvadlo na desku 60x42cm, černá mat 884226
expedice do 7 dnů12 719 Kč
Při platbě předem pouze 11 832 Kč

