NUBES keramické umyvadlo 60x40cm, bílá ExtraGlaze 9683111
NUBES keramické umyvadlo 60x40cm, bílá ExtraGlaze 9683111
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9683111 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x19x40 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 17.7600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018071 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
10 775 Kč
Při platbě předem pouze 10 118 Kč
SPY podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bílá mat PY42/14
expedice do 7 dnů5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč
DREAMART nástěnná sprchová baterie, chrom DA011
expedice do 7 dnů3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč

