NUBES keramické umyvadlo 50x40cm, 3 otvory, bílá mat 9682309
NUBES keramické umyvadlo 50x40cm, 3 otvory, bílá mat 9682309
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9682309 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x19x40 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 13.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018866 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
TURSI tříprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom TI017
expedice do 7 dnů10 311 Kč
Při platbě předem pouze 9 592 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KUBE X keramické umyvadlo 50x47cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, černá mat 94309026
na objednávku9 881 Kč
Při platbě předem pouze 9 192 Kč
9 365 Kč
Při platbě předem pouze 8 712 Kč
9 365 Kč
Při platbě předem pouze 8 712 Kč
5 409 Kč
Při platbě předem pouze 5 032 Kč

