NUBES keramické umývátko 40x32cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá mat 96849009
NUBES keramické umývátko 40x32cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá mat 96849009
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-96849009 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x16x32 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 8.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015161285 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
1 926 Kč
Při platbě předem pouze 1 792 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Mohlo by Vás zajímat
7 043 Kč
Při platbě předem pouze 6 552 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 45x35cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá mat 94859009
na objednávku9 279 Kč
Při platbě předem pouze 8 632 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 50x47cm, černá mat 9430126
na objednávku9 365 Kč
Při platbě předem pouze 8 712 Kč
7 043 Kč
Při platbě předem pouze 6 552 Kč


