NUBES keramické umývátko 40x32cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 9684011
NUBES keramické umývátko 40x32cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 9684011
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9684011 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x16x32 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 8.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018514 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, bílá lesk PVC11
expedice do 7 dnů1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
1 926 Kč
Při platbě předem pouze 1 792 Kč
Mohlo by Vás zajímat
7 043 Kč
Při platbě předem pouze 6 552 Kč
NUBES keramické umývátko 36x28cm, broušená hrana, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 96389011
na objednávku4 807 Kč
Při platbě předem pouze 4 472 Kč
7 043 Kč
Při platbě předem pouze 6 552 Kč
NUBES keramické umývátko 40x32cm, creta mat 9684108
expedice do 7 dnů7 043 Kč
Při platbě předem pouze 6 552 Kč

