MODO závěsná WC mísa, Swirlflush, 37x54cm, bílá ExtraGlaze
MODO závěsná WC mísa, Swirlflush, 37x54cm, bílá ExtraGlaze
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-841511 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | MODO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 37x34x54,5 cm |
| Šířka | 370 mm |
| Výška | 340 mm |
| Hloubka | 545 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | SwirlFlush |
| Objem splachovací vody | 3 l / 4,5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | ExtraGlaze, Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 24.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015169397 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ oplachu | Vírové |
| Délka klozetu | nad 51cm |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
4 890 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
PURA závěsná WC mísa, Swirlflush, 36x50cm, bílá ExtraGlaze 881611
expedice do 7 dnů8 333 Kč
Při platbě předem pouze 7 752 Kč
13 923 Kč
Při platbě předem pouze 12 952 Kč
PURA závěsná WC mísa, Swirlflush, 36x55cm, creta dual-mat 881508
expedice do 7 dnů17 105 Kč
Při platbě předem pouze 15 912 Kč
PURA závěsná WC mísa, Swirlflush, 36x55cm, tortora dual-mat 881505
expedice do 7 dnů17 105 Kč
Při platbě předem pouze 15 912 Kč


