NUBES keramické umyvadlo 100x50cm, černá mat
NUBES keramické umyvadlo 100x50cm, černá mat
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9623126 |
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 100x19x50 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| EAN | 8052015168451 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 30.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
NUBES čelní držák ručníků 100cm, černá PANB100N
na objednávku4 893 Kč
Při platbě předem pouze 4 552 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Rox-3S třístěnný posuvný sprchový kout 145 x 75 cm, průhledný, bílý - 8C2-145-075-20-00-3S
na objednávku14 300 Kč
Mexen Rox-3S L třístěnný posuvný sprchový kout 145 x 95 cm, průhledný, růžové zlato - 8C2L-145-095-60-00-3S
expedice do 10 dnů17 017 Kč
Mexen Rox-3S L třístěnný posuvný sprchový kout 135 x 70 cm, průhledný, kartáčované zlato - 8C2L-135-070-55-00-3S
expedice do 10 dnů15 087 Kč

