NUBES bidet stojící, 35x52cm, černá mat
NUBES bidet stojící, 35x52cm, černá mat
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9662126 |
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 35xx41x52 cm |
| Šířka | 350 mm |
| Výška | 410 mm |
| Hloubka | 520 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Hranaté |
| Ostatní | Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| EAN | 8052015165689 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 23.1500 kg |
| Balení | 1 ks |
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Sprchový kout Mexen Lunar L Duo s pravým pantem 115 x 80 cm, průhledný, růžové zlato - 834L-115P-080L-60-00
expedice do 10 dnů15 230 Kč
17 464 Kč
Při platbě předem pouze 16 437 Kč
Posuvný sprchový kout Mexen Rox 145 x 120 cm, průhledný, kartáčovaný nikl - 8C2-145-120-97-00
na objednávku13 871 Kč
Sprchový kout Mexen Lunar L Duo s pravým pantem 120 x 80 cm, průhledný, růžové zlato - 834L-120P-080L-60-00
expedice do 10 dnů15 301 Kč

