NIROX zrcadlo v rámu 600x800mm, dub alabama NX608-2222
NIROX zrcadlo v rámu 600x800mm, dub alabama NX608-2222
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | NIROX |
| Rozměr | 60x80x2,8 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 800 mm |
| Barva rámu | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ zrcadla | Zrcadla v rámu |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | Otočné zavěšení |
| Hmotnost / ks | 9.0000 kg |
| EAN | 8590913940521 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Barva | dřevodekor |
Příslušenství
267 Kč
Při platbě předem pouze 251 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
ASOFFI držáky skleněné poličky 8mm, chrom XJ018
expedice do 7 dnů408 Kč
Při platbě předem pouze 380 Kč
Mohlo by Vás zajímat
SORT zrcadlo s LED osvětlením 60x80cm, černá mat ST080
expedice do 7 dnů7 731 Kč
Při platbě předem pouze 7 192 Kč
GRETA galerka s LED osvětlením, 60x70x14cm, bílá mat GR060-0031
expedice do 7 dnů7 817 Kč
Při platbě předem pouze 7 272 Kč
15 188 Kč
Při platbě předem pouze 14 128 Kč
593 Kč
Při platbě předem pouze 552 Kč


