GRETA galerka s LED osvětlením, 60x70x14cm, bílá mat GR060-0031
GRETA galerka s LED osvětlením, 60x70x14cm, bílá mat GR060-0031
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | GRETA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x70x14 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Směr otevírání | Pravé |
| Typ osvětlení | LED |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Příkon | 6.00 W |
| Barva LED | Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Svítivost | 457 lm |
| Výbava | Osvětlení, Zpomalovací panty |
| Hmotnost / ks | 18.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913972362 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Barva | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Police ke galerce, včetně uchycení, 60cm, chrom SH060
expedice do 7 dnů499 Kč
Při platbě předem pouze 464 Kč
Bezdotyková senzorová sada pro osvětlení galerky SZ700
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ROTA vanová zástěna skládací 900mm, čiré sklo FA900
na objednávku6 183 Kč
Při platbě předem pouze 5 824 Kč
ROTA BLACK vanová zástěna skládací 900mm, čiré sklo FB900
expedice do 7 dnů6 527 Kč
Při platbě předem pouze 6 148 Kč
Vanová zástěna Mexen Mist 2-křídlá pravá 90 x 150 cm, průhledná, kartáčované zlato - 8A9-090-002-55-00-P
expedice do 10 dnů4 862 Kč
Mexen Lunar L 2dílná pravá vanová zástěna 90 x 150 cm, průhledná, bílá - 897L-090-100-20-00-P
expedice do 10 dnů5 935 Kč

