NIROX zrcadlo v rámu 1200x700mm, antracit matný NX127-3434
NIROX zrcadlo v rámu 1200x700mm, antracit matný NX127-3434
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NX127-3434 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | NIROX |
| Rozměr | 120x70x2,8 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 700 mm |
| Barva rámu | Černá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ zrcadla | Zrcadla v rámu |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 19.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913965500 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | černá |
| Barva | antracit |
Příslušenství
1 367 Kč
Při platbě předem pouze 1 272 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
RIWA galerka s LED osvětlením, 101x70x17cm, dub alabama RIW100-0022
expedice do 7 dnů10 483 Kč
Při platbě předem pouze 9 752 Kč
RIWA galerka s LED osvětlením, 101x70x17cm, bílá lesk RIW100-0030
expedice do 7 dnů10 483 Kč
Při platbě předem pouze 9 752 Kč
ACCORD zrcadlo s fazetou 1200x800mm, bez úchytu MF453
expedice do 7 dnů1 686 Kč
Při platbě předem pouze 1 568 Kč
NIROX zrcadlo v rámu 1200x700mm, jilm bardini NX127-1313
na objednávku6 502 Kč
Při platbě předem pouze 6 048 Kč

