NIROX zrcadlo v rámu 1000x600mm, antracit matný NX106-3434
NIROX zrcadlo v rámu 1000x600mm, antracit matný NX106-3434
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NX106-3434 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | NIROX |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x60x2,8 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 600 mm |
| Barva rámu | Černá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ zrcadla | Zrcadla v rámu |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | Otočné zavěšení |
| Hmotnost / ks | 11.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913965494 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | černá |
| Barva | antracit |
Příslušenství
1 367 Kč
Při platbě předem pouze 1 272 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
ASOFFI držáky skleněné poličky 8mm, chrom XJ018
expedice do 7 dnů408 Kč
Při platbě předem pouze 380 Kč
Mohlo by Vás zajímat
15 041 Kč
Při platbě předem pouze 13 992 Kč
NIROX zrcadlo v rámu 1000x600mm, bílá mat NX106-3131
na objednávku4 412 Kč
Při platbě předem pouze 4 104 Kč
ISHAPE zrcadlo 1000x500mm, zakulacené rohy, bez úchytu AG510
expedice do 7 dnů808 Kč
Při platbě předem pouze 752 Kč
LUMINAR zrcadlo s LED osvětlením v rámu 900x500mm, chrom NL559
expedice do 7 dnů7 086 Kč
Při platbě předem pouze 6 592 Kč

