MIRRÓ galerka s LED osvětlením, 90x70x16cm, jilm bardini MC090-0013
MIRRÓ galerka s LED osvětlením, 90x70x16cm, jilm bardini MC090-0013
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MC090-0013 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MIRRÓ |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 90x70x16 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hloubka | 160 mm |
| Barva | Béžová |
| Dekor | Jilm bardini |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ osvětlení | LED |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Příkon | 10.00 W |
| Barva LED | Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Svítivost | 791 lm |
| Výbava | Osvětlení, Elektrická zásuvka, Oboustranná zrcadlová dvířka, Zpomalovací panty |
| Hmotnost / ks | 26.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913896927 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Barva | dřevodekor |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
2 614 Kč
Při platbě předem pouze 2 432 Kč
4 162 Kč
Při platbě předem pouze 3 872 Kč
Bezdotyková senzorová sada pro osvětlení galerky SZ700
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
3 130 Kč
Při platbě předem pouze 2 912 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LUCIE galerka s LED osvětlením, 86x70x17cm, bílá LU085-0030
expedice do 7 dnů12 418 Kč
Při platbě předem pouze 11 552 Kč
NYX zrcadlo s LED osvětlením 1000x500mm NY100
expedice do 7 dnů5 650 Kč
Při platbě předem pouze 5 305 Kč


