NIMIS keramické umývátko na desku Ø 30 cm, bílá
NIMIS keramické umývátko na desku Ø 30 cm, bílá
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR489 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 30x12x30 cm |
| Průměr | 300 mm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 8.9700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913984488 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
654 Kč
Při platbě předem pouze 608 Kč
Mohlo by Vás zajímat
5 581 Kč
Při platbě předem pouze 5 192 Kč
5 900 Kč
Při platbě předem pouze 5 488 Kč
Koupelnová skříňka s umyvadlem a krycí deskou SAT Feel 100x30x46 cm béžová mat SATFEEL100BEDU
expedice do 4 dnů12 870 Kč

