NEWBURY obklad White Slim 30x90 (1,62m2) NWB003
Obklad pro váš dům nebo byt.
Vlastnosti
| Značka | AB |
|---|---|
| Série | NEWBURY |
| Rozměr | 30x90 cm |
| Materiál | Keramika |
| Charakter | Rektifikovaná |
| Povrch | Lesk |
| Použití | Obklad |
| Balení obsahuje | 1.6200 m2 |
| Počet ks v balení | 6 |
| Tloušťka | 7.50 mm |
| Hmotnost / m2 | 13.2716 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8433019238683 |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Barva | bílá |
| Povrch | lesk |
| Rozměr | 30 x 90 cm |
| Textura | mramor |
| Typ produktu | obklad |
Mohlo by Vás zajímat
Vanová zástěna Mexen Next s jedním křídlem 70 x 150 cm, pruhy, růžové zlato - 895-070-000-00-09-60
expedice do 10 dnů3 185 Kč
Vanová zástěna Mexen Mist s jedním křídlem 70 x 150 cm, průhledná, chrom - 8A9-070-001-01-00
expedice do 10 dnů2 932 Kč
Vanová zástěna Mexen Next s jedním křídlem 70 x 150 cm, černý rám, kartáčované zlato - 895-070-000-00-70-55
expedice do 10 dnů3 042 Kč

