NEWBURY dlažba 60x60 (1,08m2) NWB006
Dlažba pro váš dům nebo byt.
Vlastnosti
| Značka | AB |
|---|---|
| Série | NEWBURY |
| Rozměr | 60x60 cm |
| Materiál | Keramika |
| Charakter | Rektifikovaná |
| Otěruvzdornost | PEI IV |
| Povrch | Lesk |
| Použití | Dlažba |
| Balení obsahuje | 1.0800 m2 |
| Počet ks v balení | 3 |
| Tloušťka | 9.30 mm |
| Hmotnost / m2 | 22.2222 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8433019237730 |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | béžová |
| Barva | béžová |
| Povrch | lesk |
| Rozměr | 60 x 60 cm |
| Textura | mramor |
| Typ produktu | dlažba |
Mohlo by Vás zajímat
Dvoudílná posuvná vanová zástěna Mexen Rox 170 + 70 x 150 cm, průhledná, kartáčovaná měď - 8C9-170-070-65-00
expedice do 10 dnů10 868 Kč
Vanová zástěna Mexen Lunar L s jedním křídlem 70 x 150 cm, průhledná, kartáčovaný nikl - 897L-070-000-97-00
expedice do 10 dnů4 147 Kč
Mexen Velar posuvná vanová zástěna se 2 křídly 170 x 150 cm, grafitová, černá - 896-170-000-41-70
expedice do 10 dnů8 404 Kč

