NATY umyvadlová skříňka 46,5x50x40cm, bílá NA050-3030
NATY umyvadlová skříňka 46,5x50x40cm, bílá NA050-3030
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NA050-3030 |
- Zásuvka s vysokým čelem
- Uvnitř skrytá druhá zásuvka
- Standardně dodáváno s úchytkou NA320, rozteč uchycení 320 mm
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | NATY |
| Rozměr | 46,5x50x40 cm |
| Šířka | 465 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 14.4900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913834202 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | 301 - 400 mm |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
BELLA držák ručníků na bok skříňky 250mm, černá mat FA115NE
expedice do 7 dnů993 Kč
Při platbě předem pouze 924 Kč
Podobné zboží
ELLA umyvadlová skříňka 46,5x65x38,5cm, 2x zásuvka, bílá EL052-3030
expedice do 7 dnů8 849 Kč
Při platbě předem pouze 8 232 Kč
THEIA umyvadlová skříňka 46,4x70x44,2cm, 2xzásuvka, bílá TH050-3030
expedice do 7 dnů8 591 Kč
Při platbě předem pouze 7 992 Kč
ELLA umyvadlová skříňka 46,5x65x38,5cm, 1x dvířka, levá, bílá EL055-3030
expedice do 7 dnů5 495 Kč
Při platbě předem pouze 5 112 Kč
ELLA umyvadlová skříňka 46,5x39x38,5cm, bílá EL050-3030
na objednávku6 011 Kč
Při platbě předem pouze 5 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Koupelnový set LATUS IX 47,5, dub stříbrný KSET-027
na objednávku8 322 Kč
Při platbě předem pouze 7 815 Kč
8 910 Kč
Při platbě předem pouze 8 288 Kč
LARGO umyvadlová skříňka 49x60x41cm, dub benátský LA504
na objednávku9 053 Kč
Při platbě předem pouze 8 488 Kč
5 839 Kč
Při platbě předem pouze 5 432 Kč


