NATURE Moldura Smoke 5x15 (ADP40) ADNT5003
NATURE Moldura Smoke 5x15 (ADP40) ADNT5003
| Výrobce: | Výrobce: Adex |
| Kód: | Kód: UBC-ADNT5003 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | ADEX |
|---|---|
| Série | NATURE |
| Rozměr | 5x15 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Mat |
| Použití | Obklad |
| Tloušťka | 9.00 mm |
| Hmotnost / ks | 0.1200 kg |
| Balení | 1 ks |
| Taric | 69074000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | šedá |
| Povrch | mat |
| Rozměr | 5 x 15 cm |
| Typ produktu | obklad |
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Kioto-F Sprchová zástěna s rámem 90 x 80 cm, 8 mm průhledná, kartáčovaná měď - 800-090-202-04-65-080
expedice do 10 dnů11 941 Kč
Rea Sprchový kout z průhledného skla 900x900 Solar Black REA-K6412
expedice do 12 dnů6 550 Kč
Při platbě předem pouze 6 288 Kč

