NATURE Rodapié Smoke 13x15 (ADP42) ADNT5036
NATURE Rodapié Smoke 13x15 (ADP42) ADNT5036
| Výrobce: | Výrobce: Adex |
| Kód: | Kód: UBC-ADNT5036 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | ADEX |
|---|---|
| Série | NATURE |
| Rozměr | 13x15 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Mat |
| Použití | Obklad |
| Tloušťka | 9.00 mm |
| Hmotnost / ks | 0.3300 kg |
| Balení | 1 ks |
| Taric | 69074000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | šedá |
| Povrch | mat |
| Rozměr | 13 x 15 cm |
| Typ produktu | obklad |
Mohlo by Vás zajímat
Mereo Lima sprchový kout, 80x100x80x190 cm CK85713K
expedice do 7 dnů18 261 Kč
Při platbě předem pouze 17 247 Kč
EASY třístěnný sprchový kout 1400x1000mm, L/P varianta, čiré sklo EL1415EL3415EL3415
expedice do 7 dnů18 901 Kč
Při platbě předem pouze 17 748 Kč
EASY třístěnný sprchový kout 700x900mm, skládací dveře, L/P, čiré sklo EL1970EL3315EL3315
expedice do 7 dnů16 933 Kč
Při platbě předem pouze 15 901 Kč
EASY třístěnný sprchový kout 1300x900mm, L/P varianta, čiré sklo EL1315EL3315EL3315
expedice do 7 dnů18 081 Kč
Při platbě předem pouze 16 979 Kč

