MORIAN umyvadlová skříňka 120x14x48cm, dub, pravá MR113
MORIAN umyvadlová skříňka 120x14x48cm, dub, pravá MR113
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MR113 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MORIAN |
| Rozměr | 120x14x48 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub |
| Materiál | HPL laminát/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 23.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913892448 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
BELLA držák ručníků 400x25 mm, černá mat FA311B
expedice do 7 dnů1 144 Kč
Při platbě předem pouze 1 064 Kč
MORIAN vysoká skříňka 35x140x30cm, dub MR186
expedice do 7 dnů13 321 Kč
Při platbě předem pouze 12 392 Kč
BELLA držák ručníků 400x25 mm, bílá FA311W
expedice do 7 dnů1 144 Kč
Při platbě předem pouze 1 064 Kč
Mohlo by Vás zajímat
15 471 Kč
Při platbě předem pouze 14 392 Kč
18 481 Kč
Při platbě předem pouze 17 192 Kč
22 351 Kč
Při platbě předem pouze 20 792 Kč
25 187 Kč
Při platbě předem pouze 23 613 Kč


