MODO WC sedátko, Soft Close, Quick Release, bílá lesk
MODO WC sedátko, Soft Close, Quick Release, bílá lesk
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-MS84C11 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | MODO |
| Rozměr | 37,5x47,5 cm |
| Šířka | 375 mm |
| Hloubka | 475 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Duroplast |
| Tvar | Pro konkrétní WC |
| Ostatní | Soft Close (pomalé sklápění), Easy Take (odnímatelné sedátko) |
| Hmotnost / ks | 2.1700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015169489 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Kioto volně stojící sprchová stěna 160x200 cm, transparent 8, bílá 800-160-002-20-00
expedice do 10 dnů7 150 Kč
Posuvné sprchové dveře Mexen Velar L Duo 140 cm, grafit, kartáčované zlato - 871-140-003-42-55
expedice do 10 dnů14 300 Kč
Mexen Mist-B sprchový kout s levým výklopným uzávěrem 80 x 90 cm, černý rám, černá - 8A2T-080-090-70-70-L
expedice do 10 dnů9 009 Kč
Mexen Mist-F skládací sprchový kout levý 80 x 80 cm, černý rám, černá - 8A6T-080-080-70-70-L
expedice do 10 dnů10 082 Kč

