MODO WC sedátko Soft Close, duroplast, bílá mat/chrom MS98C09
MODO WC sedátko Soft Close, duroplast, bílá mat/chrom MS98C09
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-MS98C09 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | MODO COLOR |
| Rozměr | 37x44 cm |
| Šířka | 370 mm |
| Hloubka | 440 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Duroplast |
| Tvar | Pro konkrétní WC |
| Ostatní | Soft Close (pomalé sklápění), Easy Take (odnímatelné sedátko) |
| Hmotnost / ks | 2.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015161797 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
Doporučujeme přikoupit
12 891 Kč
Při platbě předem pouze 11 992 Kč
Mohlo by Vás zajímat
76 712 Kč
Při platbě předem pouze 74 036 Kč
44 711 Kč
Při platbě předem pouze 43 152 Kč
36 464 Kč
Při platbě předem pouze 35 192 Kč
49 450 Kč
Při platbě předem pouze 47 725 Kč

