MIRRÓ galerka s LED osvětlením, 90x70x16cm, borovice rustik MC090-0016
MIRRÓ galerka s LED osvětlením, 90x70x16cm, borovice rustik MC090-0016
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MC090-0016 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MIRRÓ |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 90x70x16 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hloubka | 160 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Borovice rustik |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ osvětlení | LED |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Příkon | 10.00 W |
| Barva LED | Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Svítivost | 791 lm |
| Výbava | Osvětlení, Elektrická zásuvka, Oboustranná zrcadlová dvířka, Zpomalovací panty |
| Hmotnost / ks | 26.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913896941 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Barva | dřevodekor |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
2 399 Kč
Při platbě předem pouze 2 232 Kč
3 216 Kč
Při platbě předem pouze 2 992 Kč
2 012 Kč
Při platbě předem pouze 1 872 Kč
Bezdotyková senzorová sada pro osvětlení galerky SZ700
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
Mohlo by Vás zajímat
15 360 Kč
Při platbě předem pouze 14 288 Kč
15 643 Kč
Při platbě předem pouze 14 552 Kč
13 898 Kč
Při platbě předem pouze 12 928 Kč
NIROX zrcadlo v rámu 1000x600xmm, bílá lesk NX106-3030
na objednávku4 412 Kč
Při platbě předem pouze 4 104 Kč


