MIRRÓ galerka s LED osvětlením, 50x70x16cm, levá/pravá, borovice rustik MC050-0016
MIRRÓ galerka s LED osvětlením, 50x70x16cm, levá/pravá, borovice rustik MC050-0016
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MC050-0016 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MIRRÓ |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x70x16 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hloubka | 160 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Borovice rustik |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Typ osvětlení | LED |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Příkon | 6.00 W |
| Barva LED | Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Svítivost | 457 lm |
| Výbava | Osvětlení, Elektrická zásuvka, Oboustranná zrcadlová dvířka, Zpomalovací panty |
| Hmotnost / ks | 16.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913896859 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Barva | dřevodekor |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Police ke galerce, včetně uchycení, 50cm, chrom SH050
expedice do 7 dnů490 Kč
Při platbě předem pouze 456 Kč
3 216 Kč
Při platbě předem pouze 2 992 Kč
2 012 Kč
Při platbě předem pouze 1 872 Kč
Bezdotyková senzorová sada pro osvětlení galerky SZ700
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
Mohlo by Vás zajímat
11 687 Kč
Při platbě předem pouze 10 872 Kč
SAMBLUNG zrcadlo ve vyřezávaném rámu 60x80cm, černá IN128
expedice do 7 dnů2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč
RIWA galerka s LED osvětlením, 60x70x17cm, dub alabama RIW060-0022
expedice do 7 dnů8 187 Kč
Při platbě předem pouze 7 616 Kč
11 687 Kč
Při platbě předem pouze 10 872 Kč


