MINIMAL podomítková vanová baterie, nerez mat MI110
MINIMAL podomítková vanová baterie, nerez mat MI110
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MI110 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MINIMAL |
| Šířka | 325 mm |
| Výška | 122 mm |
| Hloubka | 225 mm |
| Barva | Nerez |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 2.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913816055 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | nerez |
Doporučujeme přikoupit
MINIMAL nerezová sprchová hadice, 150cm MI096
expedice do 7 dnů765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
MINIMAL ruční sprcha, 184mm, nerez mat MI097
expedice do 7 dnů1 367 Kč
Při platbě předem pouze 1 272 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRATAP podomítková vanová baterie s hubicí a ruční sprchou, 2 výstupy, chrom UT093T
expedice do 7 dnů14 916 Kč
Při platbě předem pouze 14 006 Kč
ULTRAMIX podomítková vanová baterie s hubicí a ruční sprchou, 2 výstupy, černá mat UT093B
expedice do 7 dnů17 950 Kč
Při platbě předem pouze 16 855 Kč
ULTRATAP podomítková vanová baterie s hubicí a ruční sprchou, černá mat/zlato mat UT093TBG
expedice do 7 dnů18 704 Kč
Při platbě předem pouze 17 564 Kč
ULTRASAN podomítková vanová baterie s hubicí a ruční sprchou, černá mat/chrom UT093VBC
expedice do 7 dnů18 196 Kč
Při platbě předem pouze 17 086 Kč

