MINIMAL ruční sprcha, 184mm, nerez mat MI097
MINIMAL ruční sprcha, 184mm, nerez mat MI097
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MINIMAL |
| Průměr | 23 mm |
| Šířka | 23 mm |
| Výška | 184 mm |
| Hloubka | 23 mm |
| Barva | Nerez |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | Jedna funkce, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.1400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913816086 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | nerez |
Příslušenství
817 Kč
Při platbě předem pouze 769 Kč
expedice do 7 dnů
267 Kč
Při platbě předem pouze 251 Kč
skladem
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
MINIMAL sprchová tyč, posuvný držák, kulatá, 700mm, nerez MI001
expedice do 7 dnů2 829 Kč
Při platbě předem pouze 2 632 Kč
MINIMAL nerezová sprchová hadice, 150cm MI096
expedice do 7 dnů765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
MINIMAL držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, nerez mat MI035
expedice do 7 dnů1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Ruční sprcha, průměr 102mm, ABS/chrom 1204-43
expedice do 7 dnů275 Kč
Při platbě předem pouze 256 Kč
EPOCA ruční sprcha, 220mm, mosaz/růžové zlato DOC107
na objednávku1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč

