MIMOA obdélníková vana 170x80x39cm, černá mat
MIMOA obdélníková vana 170x80x39cm, černá mat
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-71713.21 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozměr | 170x80x39 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 390 mm |
| Objem | 218.00 l |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Výška okraje 40 mm (Standard) |
| Balení neobsahuje | Sifon, Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 18.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729059646 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | černá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
765 Kč
Při platbě předem pouze 721 Kč
expedice do 7 dnů
85 Kč
Při platbě předem pouze 80 Kč
skladem
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
Podstavec k akrylátové vaně Polysan, 51,5cm, pár PO60-60
expedice do 7 dnů765 Kč
Při platbě předem pouze 721 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LEVANA obdélníková vana 170x80x39cm, bílá mat 71745.11
na objednávku13 837 Kč
Při platbě předem pouze 13 033 Kč
CLEO obdélníková vana 170x75x48cm, bílá 94611
expedice do 7 dnů10 139 Kč
Při platbě předem pouze 9 550 Kč
39 551 Kč
Při platbě předem pouze 38 172 Kč
CLEO obdélníková vana 170x75x48cm, černá mat 94611.21
na objednávku15 213 Kč
Při platbě předem pouze 14 329 Kč

