TABELLA OPEN otopné těleso 590x1490 mm, bílá mat MI1459
TABELLA OPEN otopné těleso 590x1490 mm, bílá mat MI1459
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TABELLA OPEN |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 590x1490 mm |
| Šířka | 590 mm |
| Výška | 1490 mm |
| Hloubka | 5 mm |
| Objem | 0.80 l |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Deskové, Designové |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 827 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 6 bar |
| Hmotnost / ks | 25.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913920882 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | bílá |
| Přípojovací rozteč 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
TWIN připojovací sada ventilů pro středové připojení, chrom CP401S
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
Podobné zboží
TABELLA otopné těleso 490x1590 mm, bílá mat MI1549
expedice do 7 dnů12 805 Kč
Při platbě předem pouze 11 912 Kč
Mohlo by Vás zajímat
TABELLA otopné těleso 490x1590 mm, černá mat MI1547
na objednávku12 547 Kč
Při platbě předem pouze 11 672 Kč
SILVANA otopné těleso 600x1500 mm, černá mat IR156B
expedice do 7 dnů10 311 Kč
Při platbě předem pouze 9 592 Kč
MARILENA otopné těleso 500x1370mm, bílá mat
expedice do 7 dnů9 967 Kč
Při platbě předem pouze 9 272 Kč


