METRO otopné těleso 600x1510 mm, bílá IR420T
METRO otopné těleso 600x1510 mm, bílá IR420T
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR420T |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | METRO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 600x1510 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 1510 mm |
| Objem | 5.50 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 500 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Rozteč připojení | 570 mm |
| Výkon | 557 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 4 bar |
| Hmotnost / ks | 13.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913945267 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | bílá |
| Přípojovací rozteč 50mm | ne |
Doporučujeme přikoupit
8 419 Kč
Při platbě předem pouze 7 832 Kč
KTX topná tyč s termostatem, 400 W, chrom KTX-C-400
na objednávku2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč
Podobné zboží
ZIG otopné těleso 500x1572 mm, bílá ZG516
expedice do 7 dnů7 731 Kč
Při platbě předem pouze 7 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm, mráz, zlatá - 894-080-101-50-30
expedice do 10 dnů3 867 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm mrazivá, černá - 894-080-101-70-30
expedice do 10 dnů3 607 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm, černý vzor, černá - 894-080-101-70-77
expedice do 10 dnů3 607 Kč


