METRO otopné těleso 500x1200 mm, chrom 0411-01
METRO otopné těleso 500x1200 mm, chrom 0411-01
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | METRO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 500x1200 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Objem | 3.85 l |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 300 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Rozteč připojení | 470 mm |
| Výkon | 347 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 4 bar |
| Hmotnost / ks | 9.9980 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913827266 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | chrom |
| Přípojovací rozteč 50mm | ne |
Doporučujeme přikoupit
8 419 Kč
Při platbě předem pouze 7 832 Kč
LIKIDO nemrznoucí teplonosná směs do otopných těles, 2 l LIKIDO
expedice do 7 dnů911 Kč
Při platbě předem pouze 871 Kč
Mohlo by Vás zajímat
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, ghiaccio mat PVC15
na objednávku1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
279 Kč
Mereo Uzavírací výpusť se sítkem CLIC-CLAC ? 5/4" celokovová chromovaná s přepadem CH03VS
expedice do 7 dnů413 Kč
Při platbě předem pouze 376 Kč


