METRO LIGHT otopné těleso 400x1500 mm, chrom IR447R
METRO LIGHT otopné těleso 400x1500 mm, chrom IR447R
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | METRO LIGHT |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 400x1500 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Objem | 3.60 l |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 300 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Rozteč připojení | 370 mm |
| Výkon | 323 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 4 bar |
| Hmotnost / ks | 8.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913911859 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | chrom |
| Přípojovací rozteč 50mm | ne |
Doporučujeme přikoupit
LIKIDO nemrznoucí teplonosná směs do otopných těles, 2 l LIKIDO
expedice do 7 dnů911 Kč
Při platbě předem pouze 871 Kč
KTX topná tyč s termostatem, 300 W, chrom KTX-C-300
expedice do 7 dnů2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Vanová zástěna Mexen Lunar s jedním křídlem 70 x 150 cm, průhledná, kartáčovaný nikl - 897-070-000-97-00
expedice do 10 dnů3 933 Kč
Mexen Next vanová zástěna jednokřídlá 70 x 150 cm, černý vzor, bílá - 895-070-000-00-70-20
expedice do 10 dnů2 659 Kč
Mexen Next vanová zástěna jednokřídlá 70 x 150 cm, mráz, růžové zlato - 895-070-000-00-30-60
expedice do 10 dnů3 003 Kč
Vanová zástěna Mexen Lunar L s jedním křídlem 70 x 150 cm, průhledná, stříbrná - 897L-070-000-95-00
expedice do 10 dnů4 147 Kč


