MEDIENA umyvadlová skříňka 57x50,7x48,5cm, bílá mat/dub graphite MD061
MEDIENA umyvadlová skříňka 57x50,7x48,5cm, bílá mat/dub graphite MD061
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MD061 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MEDIENA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 56x50,7x48,5cm |
| Šířka | 560 mm |
| Výška | 510 mm |
| Hloubka | 485 mm |
| Barva | Bílá mat, Hnědá |
| Dekor | Dub graphite |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino/masiv |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 23.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913868528 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
512 Kč
Při platbě předem pouze 476 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový/bidetový sifon 5/4", nízký, DN40, bílá 151.125.0
expedice do 7 dnů149 Kč
Při platbě předem pouze 140 Kč
NORM keramické umyvadlo 60x50cm, bílá ExtraGlaze 8635111
expedice do 7 dnů5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč
SAND keramické umyvadlo 60x50 cm, bílá ExtraGlaze 9031111
expedice do 7 dnů5 667 Kč
Při platbě předem pouze 5 272 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KALI umyvadlová skříňka 59x50x45cm, bílá 56062
na objednávku12 720 Kč
Při platbě předem pouze 11 925 Kč
8 394 Kč
Při platbě předem pouze 7 808 Kč
8 703 Kč
Při platbě předem pouze 8 096 Kč
LARITA umyvadlová skříňka 56x65x48cm, dub natural LA062
na objednávku31 631 Kč
Při platbě předem pouze 29 424 Kč


