MARLENE hydromasážní vana, 200x90x48cm, Highline Hydro-Air, chrom 57099
MARLENE hydromasážní vana, 200x90x48cm, Highline Hydro-Air, chrom 57099
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-78731.6010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 200x90x48 cm |
| Délka | 2000 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 480 mm |
| Objem | 422.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 63.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729060529 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Mohlo by Vás zajímat
49 321 Kč
Při platbě předem pouze 47 600 Kč
53 518 Kč
Při platbě předem pouze 51 651 Kč
80 204 Kč
Při platbě předem pouze 77 406 Kč
49 192 Kč
Při platbě předem pouze 47 476 Kč

