VIVA B hydromasážní vana, 185x80x47cm, Active Hydro, chrom 57310
VIVA B hydromasážní vana, 185x80x47cm, Active Hydro, chrom 57310
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-71968.1010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 185x80x47 cm |
| Délka | 1850 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 470 mm |
| Objem | 267.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ACTIVE HYDRO |
| Hmotnost / ks | 46.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729079217 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
UNIVERSAL sedák na vanu, 80x25 cm, černá 73259
na objednávku2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 584 Kč
Mohlo by Vás zajímat
11 822 Kč
Při platbě předem pouze 10 640 Kč
GARDA obdélníková vana 190x90x44cm, bílá 14111
na objednávku11 773 Kč
Při platbě předem pouze 11 089 Kč

