MAREN dávkovač mýdla na postavení, černá/bambus
MAREN dávkovač mýdla na postavení, černá/bambus
| Výrobce: | Výrobce: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-2023510 |
🗓️ Kdy mohu očekávat doručení.
🚚 Jaké jsou možnosti doručení.
| Výrobce: | Ridder |
| Adresa výrobce: | Ridder Straße 1, Singhofen, Germany |
| E-mail: | info@ridder-online.de |
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | MAREN |
| Rozměr | 110x170x50 mm |
| Šířka | 110 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hloubka | 50 mm |
| Barva | Černá, Hnědá |
| Materiál | Bambus, Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Na postavení |
| Objem dávkovače | 350 ml |
| Hmotnost / ks | 0.2272 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956225456 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |

