DAHLIA dávkovač mýdla na postavení, zelená petrol
DAHLIA dávkovač mýdla na postavení, zelená petrol
| Výrobce: | Výrobce: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-2174553 |
🗓️ Kdy mohu očekávat doručení.
🚚 Jaké jsou možnosti doručení.
| Výrobce: | Ridder |
| Adresa výrobce: | Ridder Straße 1, Singhofen, Germany |
| E-mail: | info@ridder-online.de |
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | DAHLIA |
| Rozměr | 95x123 mm |
| Průměr | 95 mm |
| Šířka | 95 mm |
| Výška | 123 mm |
| Hloubka | 95 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Na postavení |
| Objem dávkovače | 300 ml |
| Hmotnost / ks | 0.3612 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956187273 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |

