MANACOR obklad White 7,5x15 (0,5m2) (EQ-3) 26909
MANACOR obklad White 7,5x15 (0,5m2) (EQ-3) 26909
| Výrobce: | Výrobce: Equipe |
| Kód: | Kód: UBC-26909 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | EQUIPE |
|---|---|
| Série | MANACOR |
| Rozměr | 7,5x15 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Lesk |
| Použití | Obklad |
| Balení obsahuje | 0.5000 m2 |
| Počet ks v balení | 44 |
| Tloušťka | 9.00 mm |
| Hmotnost / m2 | 13.6600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8435404945817 |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Povrch | lesk |
| Rozměr | 7, 5 x 15 cm |
| Typ produktu | obklad |
Mohlo by Vás zajímat
74 373 Kč
Při platbě předem pouze 71 778 Kč
31 880 Kč
Při platbě předem pouze 30 768 Kč
44 514 Kč
Při platbě předem pouze 42 961 Kč
76 402 Kč
Při platbě předem pouze 73 737 Kč

