MANACOR obklad White 6,5x40 (1m2) (EQ-5) 26929
MANACOR obklad White 6,5x40 (1m2) (EQ-5) 26929
| Výrobce: | Výrobce: Equipe |
| Kód: | Kód: UBC-26929 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | EQUIPE |
|---|---|
| Série | MANACOR |
| Rozměr | 6,5x40 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Lesk |
| Použití | Obklad |
| Balení obsahuje | 1.0000 m2 |
| Počet ks v balení | 38 |
| Tloušťka | 9.00 mm |
| Hmotnost / m2 | 15.6900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8435404946012 |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Povrch | lesk |
| Rozměr | 6, 5 x 40 cm |
| Typ produktu | obklad |
Mohlo by Vás zajímat
Vanová zástěna Mexen Lunar L s jedním křídlem 70 x 150 cm, průhledná, kartáčovaný nikl - 897L-070-000-97-00
expedice do 10 dnů4 147 Kč
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 70 x 150 cm, grafitová, černá - 895-070-000-03-40-70
expedice do 10 dnů3 471 Kč
Vanová zástěna Mexen Next s jedním křídlem 70 x 150 cm, matná, kartáčovaná měď - 895-070-000-00-30-65
expedice do 10 dnů3 042 Kč

