LUKA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, chrom LK43
LUKA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, chrom LK43
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LK43 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LUKA |
| Šířka | 160 mm |
| Výška | 160 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 1.9610 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913858444 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
421 Kč
Při platbě předem pouze 392 Kč
Vývod sprchy, kulatý, tenká krytka, chrom SG202
expedice do 7 dnů507 Kč
Při platbě předem pouze 472 Kč
Sprchové ramínko kulaté nízké, 450mm, chrom D30A
expedice do 7 dnů1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Podobné zboží
FACTOR podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom FC642
expedice do 7 dnů2 723 Kč
Při platbě předem pouze 2 575 Kč
Mohlo by Vás zajímat

